Detali paieška

Tipas
Vietovė
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Kaina

NAMAI TEN
KUR GERA SUGRĮŽTI

Namas pardavimui
Skelbimo ID:
9644
Adresas:
Gargždai,
Savivaldybė:
Klaipėdos r. sav.
Plotas:
105 m²
Sklypo plotas:
6 a.
Kambarių skaičius:
2
Aukštų
1
Namo tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Kietu kuru
Būklė:
Pilna apdaila
Kaina:
105000 € 1000 €/m²
362544 Lt 3452.8 Lt/m²

Aprašymas

1 aukšto namas, kuriame galima gyventi iš karto – parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Svetainė kartu su virtuve ir 1 miegamasis. Esant poreikiui daugiau kambariukų galima pasidaryti iš garažo ar terasos, kurioje yra rimti pamatai.
Ramioje, saugioje nuosavų namų teritorijoje parduodamas erdvus vieno aukšto namas su garažu. Garaže įrengta palėpė daiktams, lentynos įrankiams, bei pilnai įrengta garažo duobė su sandėliuku konservams.
Svetainė bendroje erdvėje su virtuve, kurioje yra orkaitė, šaldytuvas, el. viryklė, taip pat numatyta vieta indaplovei. Yra tamsusis kambarys. Šaltais rudens vakarais galima užsikurti židinį, kuris puikiai sušildys patalpą vakaro pasisėdėjimui.
Namas pastatytas erdviame, sutvarkytame 6a. sklype, kurį supa medinė tvora. Namas turi dvi terasas, viena mažesnė pietinėje pusėje, kita šiaurinėje, kiemo pusėje. Kieme jau subrendę vaismedžiai, bei uogų krūmai, stovi tvirtas su pamatais šiltnamis.

APDAILOS APRAŠYMAS
Pamatai juostiniai gelžbetoniniai. Apšiltinti.
Mūras- dujų silikato blokeliai 30 cm. Namo sienų išorė apšiltinta neoporu, apdaila – dekoratyvinis tinkas, išvedžiota lietaus nutekėjimo sistema, drenažas.
Stogo konstrukcija medinė – impregnuota. Stogo danga- beasbestis šiferis.
Vėdinimas – oras šalinamas per sanitariniuose mazguose, katilinėje ir virtuvės zonoje įrengtus individualius natūralaus vėdinimo ortakius.
Vidinės pertvaros mūrinės, išklijuotos dažomais tapetais.
Šildymas – kieto kuro katilas. Grindinis šildymas svetainėje, virtuvėje, san.mazge bei tambūre. Miegamajame radiatorius.
Vanduo – nuosavas gręžinys. Išvestas vanduo lauko aptarnavimui.
Kanalizacija- biovalymo įrenginiai “Traidenis. Įrengta lietaus vandens surinkimo sistema.
Grindys – apšiltintos 15 cm su hidroizoliacijos bei garo plėvele, išklijuotos plytelėmis.

Bendra informacija

Nauja statyba, aptvertas tvora, su garažu, yra terasa, kiemas išklotas trinkelėmis, sutvarkyta aplinka, plastikiniai langai, laminatas, virtuvės baldų komplektas

Kontaktai

Janina

Tel.: 86 74 86 250

El.p.: info@agateja.lt