Detali paieška

Tipas
Vietovė
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Kaina

NAMAI TEN
KUR GERA SUGRĮŽTI

Butas pardavimui
Skelbimo ID:
9769
Adresas:
Klaipėda, Alksnynė, Pietinė g.
Savivaldybė:
Klaipėdos m. sav.
Plotas:
66 m²
Kambarių skaičius:
3
Aukštas:
4 iš 5
Namo tipas:
Mūrinis
Šildymas:
Reguliuojamas
Būklė:
Tvarkingas
Pastatymo metai:
1993
Balkonai
yra
Kaina:
66000 € 1000 €/m²
227885 Lt 3452.8 Lt/m²

Aprašymas

Erdvus 3-jų kambarių 65 kv.m. tvarkingas butas Pietinės g. 5/4-ame aukšte su reguliuojamu šildymu.Šarvuotos durys,medinės vidaus durys, plastikiniai langai, didelis įstiklintas balkonas, langai į dvi puses, vonia ir wc atskirai, dvi integruotos spintos, didelė virtuvė.Visi atskiri kambariai, sandėliukas ir rūsys. Su baldais ir buitine technika. Laiptinė rakinama telefonspyne. Name renovuota šildymo sistema, radiatoriai reguliuojami kiekviename kambaryje, todėl pigesnės šildymo išlaidos.Namą administruoja bendrija. Didelis kiemas, kur visada bus vietos automobiliui. Šalia parkelis su prūdais ir suoliukais. Poilsio erdvė šalia namų. Puiki vieta jaunai šeimai, nes vaikučiams bus kur bėgioti. Arti prekybos centrai- Molas, Žardės, Aibės. Butas laisvas, laukiantis naujų šeimininkų.
Skambinkite , derinsime apžiūros laiką ! Bute niekas negyvena, todėl galima apžiūrėti saugiai.

Norite parduoti, pirkti ar nuomoti savo nekilnojamą turtą, skambinkite, kvieskite konsultacijai.Pirkimo atveju mokamas sutartas mokestis už suteiktas paslaugas.
Daugiau pasiūlymų rasite svetainėje: www.agateja.lt

Bendra informacija

Yra rūsys, dujos, langai su stiklo paketais, laminatas, virtuvės baldų komplektas, su baldais, yra buitinė technika, bendrija, renovuotas šildymas

Kontaktai

Janina

Tel.: 86 74 86 250

El.p.: info@agateja.lt