NAMAI TEN
KUR GERA SUGRĮŽTI
210621 Lt 4481.29 Lt/m²
Aprašymas
Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių 47 kv.m. butas Vingio g. 5/1-ame aukšte Klaipėdoje. Bute yra sudėti plastikiniai langai, šarvo durys, pakeisti radiatoriai. Grindys išklotos laminuota grindų danga, sienos - tapetuotos. Vonia ir tualetas sujungti, sienos ir grindys išklijuotos plytelėmis.Reikėtų tik kosmetinio remonto. Labai patogus buto išplanavimas: kambariai atskirti virtuvės ir vonios zonomis, todėl nesigirdi kitame kambaryje keliamo triukšmo. Įstiklintas ir grotuotas balkonas. O pagrindinis pliusas - pirmas aukštas, galėsite treptelėti ir nebijoti, kad sulauksite kaimynų skambučio.
Namas tvarkingas, prižiūrima ir rakinama laiptinė (telefonspynė), ramūs kaimynai.
Namas yra labai patogioje vietoje: arti pagrindinės gatvės, todėl lengvai ir greitai išsuksite iš kiemo, iki autobusų stotelės nukeliausite vos 1-2 min., o prekybos centrą "Vingis" pasieksite vos perėję gatvę.
Tai puikus variantas skubantiems ir patogumą mėgstantiems žmonėms.
***********************************************************************
Reikia pagalbos parduodant butą, namą ar sodą? Norite pasitarti? Skambinkite – padėsime ir Jums parduoti.
Nekilnojamojo turto agentūra UAB Agatėja:
- tarpininkaujame parduodant / perkant nekilnojamąjį turtą Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone;
- objektų apžiūros ir konsultacijos yra nemokamos;
- sėkmės atveju taikomas tarpininkavimo mokestis pirkėjams.
Daugiau pasiūlymų rasite svetainėje: www.agateja.lt
www.agateja.lt
Bendra informacija
Yra rūsys, dujos, langai su stiklo paketais, laminatas, virtuvės baldų komplektas, nekampinis, yra buitinė technika, šarvuotos durys
Kontaktai
NTA Agatėja
Tel.: 86 74 86 250
El.p.: info@agateja.lt